Váš odborný a spolehlivý rádce       //       Kontakty       //        Archiv

Váš odborný a spolehlivý rádce

Generálním ředitelem Société Générale se stal Slawomir Krupa

27. 07. 2023 | Koktejl

Generálním ředitelem Société Générale se stal Slawomir Krupa

27. 07. 2023 | Koktejl

Na výroční valné hromadě společnosti Société Générale, která proběhla 23. května 2023, byl novým generálním ředitelem jmenován Slawomir Krupa.

Absolvent Institutu d’Études Politiques de Paris má více než 26 let zkušeností v mezinárodním finančním sektoru. Do skupiny Société Générale nastoupil v roce 1996, kariéru zahájil jako inspektor generální inspekce. V roce 1999 ze skupiny odešel a založil start-up v oblasti elektronických financí ve východní Evropě. V roce 2002 se však vrátil, konkrétně do oddělení generální inspekce. O tři roky později se stal členem jeho vedení.

Poté působil v oddělení korporátního a investičního bankovnictví, byl ředitelem pro strategii a rozvoj či zástupcem ředitele pro financování. V lednu 2016 byl jmenován generálním ředitelem SG Americas a o pět let později se stal členem výkonného vedení skupiny jako ředitel globálního bankovnictví a řešení pro investory. Jeho prvním úkolem v pozici generálního ředitele skupiny bude dokončit rozsáhlé probíhající transformace, jako je fúze francouzských sítí, akvizice LeasePlanu společností ALD, expanze Boursoramy a rovněž další rozvoj korporátní a investiční části banky.

Témata článku

Lidé    //    Zajímavosti

Související

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.