Váš odborný a spolehlivý rádce       //       Kontakty       //        Archiv

Váš odborný a spolehlivý rádce

Komerčka představuje Novou digitální banku a mluví o revoluci

26. 07. 2023 | Servis

Komerčka představuje Novou digitální banku a mluví o revoluci

26. 07. 2023 | Servis

„Systém, díky kterému jsme dokázali neuvěřitelné věci, nás už teď spíše držel zpátky. A tak jsme ho rozebrali na součástky, až z něj nezbylo nic. Díváme se totiž stále dopředu, i tam, kam se nikdo jiný neodváží. Do budoucnosti bankovnictví.“ Těmito slovy představuje Komerční banka v rámci svého promo videa revoluční projekt, na kterém pracovala několik posledních let. Jde o Novou digitální banku, která podle představitelů banky přináší revoluční změnu, změnu banky jako takové, nejen služeb či produktů.

Co to konkrétně znamená? Hlavními charakteristikami Nové digitální banky jsou pojmy jako klient v centru dění, nejmodernější technologické nástroje či chytré produkty a služby vytvořené ve spolupráci s klienty. Tato nová éra podle KB znamená, že všechny služby jsou snadno a rychle dostupné, ať už klienti používají libovolný digitální kanál nebo pobočku. Produkty pak jsou v digitálních kanálech k dispozici na několik málo kliknutí. Služby, prodej a podpora fungují kompletně digitálně, není tedy nutné navštěvovat pobočky. Cílem také je, aby práce s bankou přinášela klientům zážitek, a to ve smyslu maximálního naplňování jejich potřeb, úspory času či skutečného obohacování jejich života.

Na co konkrétně se klienti banky mohou těšit? Například už nebudou potřebovat dvě aplikace, bude jim stačit KB+, která obsahuje KB Klíč. Díky multiměnovému účtu budou moci v reálném čase provádět konverze do měn podle kurzovního lístku a danými měnami platit a bude jim k tomu stačit jedno číslo účtu a stejná karta. Spořicí účet si klienti budou moci založit online a v jeho rámci dostanou k využití až deset spořicích obálek. Do nich si mohou odkládat peníze, na co potřebují, například obálka Železná rezerva jim pomůže s tvorbou finanční rezervy pro nečekané situace atd.

Témata článku

Související

Vyjděte ze zelené transformace jako vítězové

Vyjděte ze zelené transformace jako vítězové

K tomu, jak ve vaší firmě přistupujete k implementaci ESG strategie, čím dál častěji při svém rozhodování přihlížejí investoři, zákazníci i obchodní partneři. Oblast ESG ovšem může i ve zkušených podnikatelích vyvolávat respekt. Prvním krokem by tak vždy mělo být...

pokračovat ve čtení
Ať vašemu e-shopu neujede vlak

Ať vašemu e-shopu neujede vlak

Firmy, které svým klientům nabízejí uživatelsky přívětivé nakupování, rostou. Vyvarujte se zbytečných chyb a zařaďte se mezi ně. „Dnešní zákazníci očekávají, že budou mít možnost platit pomocí svojí oblíbené metody, nebo dokonce na splátky. Zboží přitom chtějí pokud...

pokračovat ve čtení

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.