Váš odborný a spolehlivý rádce       //       Kontakty       //        Archiv

Váš odborný a spolehlivý rádce

Vyjděte ze zelené transformace jako vítězové

13. 05. 2024 | Servis

Vyjděte ze zelené transformace jako vítězové

13. 05. 2024 | Servis

K tomu, jak ve vaší firmě přistupujete k implementaci ESG strategie, čím dál častěji při svém rozhodování přihlížejí investoři, zákazníci i obchodní partneři.

Oblast ESG ovšem může i ve zkušených podnikatelích vyvolávat respekt. Prvním krokem by tak vždy mělo být oslovení odborníků, kteří vám pomohou najít individuální řešení respektující specifika vaší firmy. Někteří experti vám úvodní konzultaci nabídnou zdarma.

„Klientům dopodrobna vysvětlujeme, co jim udržitelné aktivity a investice mohou přinést. Zpravidla si oddechnou, když se dozvědí, že na jednom místě mohou vyřídit jak návrh ESG strategie a specializované financování, tak i žádost o dotace,“ říká Radek Pollák, manažer KB EU Point, který společně s odborníky ze společnosti ENVIROS pomáhá klientům Komerční banky najít vhodná řešení v oblasti ESG.

Dotační specialisté Komerční banky a odborníci ze společnosti ENVIROS s klienty nejprve provedou důkladný vstupní screening. Od něj se následně odvíjejí jednotlivé cíle oblasti ESG, které jsou přímo navázané na jejich obor podnikání. Důležitou roli hrají poradci i v přípravě a administraci dotačních projektů a zajištění výhodného financování.

 

Dosáhněte na výhodnější úvěr

Klienti mohou zvolit například tzv. Zelený úvěr, specifický typ investičního úvěru se sníženou úrokovou sazbou, jímž lze financovat projekt šetrný k životnímu prostředí.
Anebo úvěr vázaný na cíle udržitelnosti, jehož prostřednictvím mohou financovat záměry vyplývající z vlastní firemní strategie udržitelnosti.

Máte zájem o konzultaci zdarma? Obraťte se na svého bankovního poradce u Komerční banky, popř. navštivte stránky spolecne-udrzitelne.cz.

Témata článku

ESG    //    Udržitelnost

Související

Ať vašemu e-shopu neujede vlak

Ať vašemu e-shopu neujede vlak

Firmy, které svým klientům nabízejí uživatelsky přívětivé nakupování, rostou. Vyvarujte se zbytečných chyb a zařaďte se mezi ně. „Dnešní zákazníci očekávají, že budou mít možnost platit pomocí svojí oblíbené metody, nebo dokonce na splátky. Zboží přitom chtějí pokud...

pokračovat ve čtení
Pomůžeme vám s dotací na elektromobily

Pomůžeme vám s dotací na elektromobily

Určitě jste už zaznamenali informaci o spuštění záručního programu Elektromobilita, v rámci kterého stát, resp. Národní rozvojová banka nabízí podnikatelům dotaci na pořízení elektromobilů. Jak vám s tím můžeme pomoct v Komerční bance? Na úvod si připomeňme podmínky...

pokračovat ve čtení

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.