Váš odborný a spolehlivý rádce       //       Kontakty       //        Archiv

Váš odborný a spolehlivý rádce

Nový portál Společně udržitelně propojuje svět byznysu a udržitelnosti

21. 07. 2021 | Servis | 0 komentářů

Nový portál Společně udržitelně propojuje svět byznysu a udržitelnosti

21. 07. 2021 | Servis | 0 komentářů

Web nabízí poradenství v oblasti financování i inspiraci, která firmám pomůže zorientovat se v udržitelných inovacích.

 

V souvislosti s klimatickou krizí a cíli evropské Zelené dohody, které na ni reagují, vzniká řada projektů, inovací i dotačních programů, jejichž cílem je podpořit udržitelný rozvoj. A firmy by je měly využít.

Technologických možností řešení a možností financování projektů je velké množství. Na základě zkušeností z komunikace s klienty se proto Komerční banka rozhodla ve spolupráci s konzultační společností CIRA Advisory sjednotit všechny informace na jeden web Společně udržitelně.

Cílem nového portálu je vysvětlit naléhavost příklonu k udržitelným řešením, která využívají obnovitelné zdroje energie a druhotné suroviny, a především ukázat příklady dobré praxe. Uživatelé tak na webu najdou přehlednou mapu s mnoha realizovanými projekty, v sekci Aktuality pak informace týkající se nejnovějších změn v legislativě, možností financování udržitelných projektů a další novinky.

Díky propojení Komerční banky s CIRA Advisory mají uživatelé možnost získat kompletní poradenství z oblasti financování i nastavování cirkulární ekonomiky a vzít tak odpovědnost za budoucnost do vlastních rukou.

Témata článku

Trendy    //    Udržitelnost

Související

Co přináší bankovní identita

Co přináší bankovní identita

  Zřejmě největší digitalizační projekt českého bankovního sektoru nabírá na obrátkách. Jeho potenciální přínosy pro celou společnost jsou nesporné a jakákoli diskuse je nemůže opomenout. I zde však je třeba řádně přistupovat k rizikům s digitalizací spojených. ...

pokračovat ve čtení
Aplikace Trade & Finance OnLine inovuje

Aplikace Trade & Finance OnLine inovuje

Komerční banka připravila několik novinek v aplikaci Trade & Finance OnLine, díky níž mohou firmy s bankou efektivně komunikovat v oblasti bankovních záruk a dokumentárních plateb. Aplikace je již řadou let a množstvím klientů prověřeným, bezpečným a právně...

pokračovat ve čtení

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *