Váš odborný a spolehlivý rádce       //       Kontakty       //        Archiv

Váš odborný a spolehlivý rádce

Nový portál Společně udržitelně propojuje svět byznysu a udržitelnosti

21. 07. 2021 | Servis

Nový portál Společně udržitelně propojuje svět byznysu a udržitelnosti

21. 07. 2021 | Servis

Web nabízí poradenství v oblasti financování i inspiraci, která firmám pomůže zorientovat se v udržitelných inovacích.

 

V souvislosti s klimatickou krizí a cíli evropské Zelené dohody, které na ni reagují, vzniká řada projektů, inovací i dotačních programů, jejichž cílem je podpořit udržitelný rozvoj. A firmy by je měly využít.

Technologických možností řešení a možností financování projektů je velké množství. Na základě zkušeností z komunikace s klienty se proto Komerční banka rozhodla ve spolupráci s konzultační společností CIRA Advisory sjednotit všechny informace na jeden web Společně udržitelně.

Cílem nového portálu je vysvětlit naléhavost příklonu k udržitelným řešením, která využívají obnovitelné zdroje energie a druhotné suroviny, a především ukázat příklady dobré praxe. Uživatelé tak na webu najdou přehlednou mapu s mnoha realizovanými projekty, v sekci Aktuality pak informace týkající se nejnovějších změn v legislativě, možností financování udržitelných projektů a další novinky.

Díky propojení Komerční banky s CIRA Advisory mají uživatelé možnost získat kompletní poradenství z oblasti financování i nastavování cirkulární ekonomiky a vzít tak odpovědnost za budoucnost do vlastních rukou.

Témata článku

Trendy    //    Udržitelnost

Související

Vyjděte ze zelené transformace jako vítězové

Vyjděte ze zelené transformace jako vítězové

K tomu, jak ve vaší firmě přistupujete k implementaci ESG strategie, čím dál častěji při svém rozhodování přihlížejí investoři, zákazníci i obchodní partneři. Oblast ESG ovšem může i ve zkušených podnikatelích vyvolávat respekt. Prvním krokem by tak vždy mělo být...

pokračovat ve čtení
Ať vašemu e-shopu neujede vlak

Ať vašemu e-shopu neujede vlak

Firmy, které svým klientům nabízejí uživatelsky přívětivé nakupování, rostou. Vyvarujte se zbytečných chyb a zařaďte se mezi ně. „Dnešní zákazníci očekávají, že budou mít možnost platit pomocí svojí oblíbené metody, nebo dokonce na splátky. Zboží přitom chtějí pokud...

pokračovat ve čtení

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.