Váš odborný a spolehlivý rádce       //       Kontakty       //        Archiv

Váš odborný a spolehlivý rádce

Pomůžeme vám s dotací na elektromobily

13. 05. 2024 | Servis

Pomůžeme vám s dotací na elektromobily

13. 05. 2024 | Servis

Určitě jste už zaznamenali informaci o spuštění záručního programu Elektromobilita, v rámci kterého stát, resp. Národní rozvojová banka nabízí podnikatelům dotaci na pořízení elektromobilů. Jak vám s tím můžeme pomoct v Komerční bance?

Na úvod si připomeňme podmínky pro získání finančního příspěvku. Dotace ve výši až 200 000 Kč na osobní elektromobil nebo až 250 000 Kč na užitkový elektromobil je určena živnostníkům a podnikatelům bez ohledu na velikost jejich podnikání. Maximální pořizovací cena osobního vozu je určena na 1,5 milionu Kč bez DPH a užitkového vozu pak až na 2 miliony Kč bez DPH.

Takto pořízený elektromobil ovšem musí být financován prostřednictvím úvěru v délce trvání minimálně dvanáct měsíců. A pokud si jako poskytovatele úvěru vyberete společnost Essox, která je součástí skupiny Komerční banky, přinese vám to mnohé výhody.

Uzavření i správa smlouvy bez poplatků

Garantovaná výše zákonného i havarijního pojištění vozidla

Možnost daňové optimalizace

Zvýhodněné úrokové sazby

Pro klienty Komerční banky jsme navíc připravili exkluzivní nabídku na vybrané elektromobily od předních značek – Jaguar, BMW, KIA, Tesla, Hyundai a Ford. Jsou to nejen luxusní auta s ekologičtějšími aspekty, ale zároveň i užitková vozidla pro podnikatele, kteří chtějí šetřit přírodu a zároveň být efektivní ve svém podnikání. Podrobnější informace najdete na webu Komerční banky.

Témata článku

Dotace    //    Udržitelnost

Související

Vyjděte ze zelené transformace jako vítězové

Vyjděte ze zelené transformace jako vítězové

K tomu, jak ve vaší firmě přistupujete k implementaci ESG strategie, čím dál častěji při svém rozhodování přihlížejí investoři, zákazníci i obchodní partneři. Oblast ESG ovšem může i ve zkušených podnikatelích vyvolávat respekt. Prvním krokem by tak vždy mělo být...

pokračovat ve čtení
Ať vašemu e-shopu neujede vlak

Ať vašemu e-shopu neujede vlak

Firmy, které svým klientům nabízejí uživatelsky přívětivé nakupování, rostou. Vyvarujte se zbytečných chyb a zařaďte se mezi ně. „Dnešní zákazníci očekávají, že budou mít možnost platit pomocí svojí oblíbené metody, nebo dokonce na splátky. Zboží přitom chtějí pokud...

pokračovat ve čtení

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.