Váš odborný a spolehlivý rádce       //       Kontakty       //        Archiv

Váš odborný a spolehlivý rádce

Firemní centra KB – nepostradatelný partner pro podnikání

26. 07. 2023 | Servis

Firemní centra KB – nepostradatelný partner pro podnikání

26. 07. 2023 | Servis

V každé ze svých dvaceti páteřních poboček nabízí Komerční banka kompletní poradenství živnostníkům a malým podnikům v rámci sítě Firemních center. A to v rozsahu, který byl po dlouhou dobu vyhrazen pouze velkým firmám.

Podnikatelé a živnostníci mohou v rámci Firemních center díky přístupu k nabídce produktů i dalších členů finanční skupiny KB získat odborné poradenství nebo vyřešit prakticky veškeré záležitosti, které se týkají jejich podnikání. Ať už jde o úvěry, financování provozu firmy, nákup materiálu nebo zásob, leasing či financování provozu vozidel a dopravní techniky, také třeba fakturace, pojištění, využívání fondů EU anebo celou řadu dalších důležitých oblastí.

Prostory center, která jsou k dispozici v rámci poboček ve velkých městech po celé České republice, jsou pro tyto účely speciálně upravené. Umožňují tedy mimo jiné představit zájemcům řadu užitečných aplikací, jako je mobilní bankovnictví pro firemní klienty nebo internetová platforma pro ošetření měnových rizik. V rámci služeb Firemních center se mohou majitelé a firemní management služeb spolehnout i na to, že bankovní specialisté zvládnou pokrýt také jejich individuální potřeby, a to včetně nabídky produktů pro zaměstnance.

Produkty pro snadnější podnikání:

  • Digitální dílna – tvorba webu na míru
  • iÚčto – účetnictví včetně párování příchozích plateb s fakturami pro firmy i živnostníky
  • Fakturoid – rychlé online vystavení faktur s hlídáním splatnosti
  • Paymium – platební tlačítko pro firemní e-shop
  • Firma pro vás – založení firmy zdarma, klient zaplatí jen zákonné poplatky
  • K účtu lze získat platební terminál / PayPhone na 12 měsíců zdarma v rámci akce Česko platí kartou
  • Možné je získat kreditní kartu pro podnikatele a dostávat 1 % z plateb zpět na podnikatelský účet (cashback)
  • K podnikatelskému účtu lze získat kontokorent s limitem až 3 000 000 Kč
Pracovníci center ovšem poskytují odborné poradenství a individuální služby nejen klientům z velkých měst, ale i podnikajícím osobám z menších lokalit. Původní pobočky v těchto místech jsou přitom klientům stále k dispozici. Mohou tam tedy i nadále využívat služeb každodenního bankovnictví a provádět hotovostní operace tak, jak jsou zvyklí. Pokud potřebují složitější služby či individuální řešení, jednoduše si domluví schůzku s bankovním poradcem. Dalším benefitem je možnost komunikovat v případě zájmu s poradcem, popř. dalšími specialisty banky i na dálku. Videorozhovor probíhá v prostorách Firemního centra KB, na domácí pobočce klienta nebo v místě, které klient preferuje, například v jeho provozovně či v sídle společnosti.

Témata článku

Lidé    //    Zajímavosti

Související

Vyjděte ze zelené transformace jako vítězové

Vyjděte ze zelené transformace jako vítězové

K tomu, jak ve vaší firmě přistupujete k implementaci ESG strategie, čím dál častěji při svém rozhodování přihlížejí investoři, zákazníci i obchodní partneři. Oblast ESG ovšem může i ve zkušených podnikatelích vyvolávat respekt. Prvním krokem by tak vždy mělo být...

pokračovat ve čtení
Ať vašemu e-shopu neujede vlak

Ať vašemu e-shopu neujede vlak

Firmy, které svým klientům nabízejí uživatelsky přívětivé nakupování, rostou. Vyvarujte se zbytečných chyb a zařaďte se mezi ně. „Dnešní zákazníci očekávají, že budou mít možnost platit pomocí svojí oblíbené metody, nebo dokonce na splátky. Zboží přitom chtějí pokud...

pokračovat ve čtení

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.