Váš odborný a spolehlivý rádce       //       Kontakty       //        Archiv

Váš odborný a spolehlivý rádce

Skupinové životní pojištění zaměstnance ochrání a pomáhá je udržet ve firmě

23. 06. 2022 | Servis

Skupinové životní pojištění zaměstnance ochrání a pomáhá je udržet ve firmě

23. 06. 2022 | Servis

Najít zajímavý zaměstnanecký benefit, který má opravdu velký význam, nemusí být vůbec jednoduché. KB Pojišťovna jeden takový ve své nabídce má.

Pandemie covidu-19 podtrhla význam životního pojištění pro zaměstnance firem. Ukázala, že pokud jde o zajištění jejich finanční podpory v nesnadných životních situacích, tzv. firemní pojistka je přesně to, co pomůže nejvíc. Přináší nesporné výhody nejen jim samotným, ale i jejich zaměstnavatelům. Skupinové životní pojištění funguje jako důležitý firemní benefit, který posiluje loajalitu k zaměstnavateli. Tento benefit je i významný způsob odlišení se od konkurence, protože zatím není tak běžný. 

Snadné sjednání, bezkonkurenční cena

Rizikové životní pojištění Team KB Pojišťovny chrání zaměstnance a jeho rodinu v případě vážných situací. Firmám umožňuje v rámci jedné smlouvy s minimální administrací pojistit klidně všechny zaměstnance najednou, a to bez vstupních zdravotních formulářů. Ve srovnání s individuálními pojistkami je navíc takové pojištění za bezkonkurenční cenu.

Prostřednictvím skupinového životního pojištění Team je možné pojistit riziko úmrtí, invalidity, trvalých následků úrazu, závažných onemocnění a pracovní neschopnosti. Výši pojistné ochrany u pojištění zaměstnanců lze nastavit pro všechny stejnou nebo naopak odlišnou podle jejich pracovního zařazení.

Jaké jsou hlavní výhody tohoto typu pojištění?

 • Nesrovnatelně nižší cena
  Cenu, kterou firma získá za skupinové pojištění, by zaměstnanci individuálně nebyli schopni dosáhnout.
 • Jednoduchá administrativa
  Administrativa je ve srovnání s jinými typy finančních benefitů minimální. Zaměstnanec je zařazen do pojištění, jakmile ho zaměstnavatel uvede na seznamu pojištěných.
 • Pojištění lze sjednat bez ohledu na věk či aktuální zdravotní stav zaměstnanců
 • Možnost odpočtu z firemních daní
  Životní pojištění pro zaměstnance je daňově uznatelným nákladem, firma tedy díky němu každý rok na daních ušetří.
 • Platnost kdykoli a kdekoli
  Pojištění platí 365 dní v roce kdekoli na světě, a to i mimo pracovní dobu.

Více informací o skupinovém životním pojištění najdete na www.kbpojistovna.cz/team

KB Pojišťovna

Témata článku

Související

Vyjděte ze zelené transformace jako vítězové

Vyjděte ze zelené transformace jako vítězové

K tomu, jak ve vaší firmě přistupujete k implementaci ESG strategie, čím dál častěji při svém rozhodování přihlížejí investoři, zákazníci i obchodní partneři. Oblast ESG ovšem může i ve zkušených podnikatelích vyvolávat respekt. Prvním krokem by tak vždy mělo být...

pokračovat ve čtení
Ať vašemu e-shopu neujede vlak

Ať vašemu e-shopu neujede vlak

Firmy, které svým klientům nabízejí uživatelsky přívětivé nakupování, rostou. Vyvarujte se zbytečných chyb a zařaďte se mezi ně. „Dnešní zákazníci očekávají, že budou mít možnost platit pomocí svojí oblíbené metody, nebo dokonce na splátky. Zboží přitom chtějí pokud...

pokračovat ve čtení

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.